Paslaugų teikimo sąlygos

„Animuokis“ („Svetainė“) yra internetinė informacijos paslauga, jei jūs laikotės toliau išdėstytų sąlygų. PRIEŠ PRIEINAMI AR NAUDOJANTIS SVETAINĖM, PRAŠOM PERSKAITYKITE ŠĮ DOKUMENTĄ. PRIEINAMAS AR NAUDOJANTIS SVETAINĖJE, SUTINKATE, kad JŪSŲ APRIBOJIMAS TEIKIA žemiau išdėstytus terminus ir sąlygas. JEI NENORITE BŪTI SUSIJUSI SU ŠIOMIS SĄLYGOMIS, GALITE NESINAUDOTI SVETAINE.

AUTORIŲ TEISĖS, LICENCIJOS IR IDĖJŲ PATEIKIMAS.

Visas Svetainės turinys yra saugomas tarptautinių autorių teisių ir prekių ženklų įstatymų. Autorių teisių ir prekių ženklų savininkas yra „Animuokis“, jo filialai ar kiti trečiųjų šalių licencijos davėjai. JŪS NEGALITE KEISTI, KOPIJUOTI, PASKIRSTYTI, PASKIRSTYTI, ĮKELTI, PASKELBTI, PERDUOTI ARBA PASKIRSTYTI NEMOKAMAI VIETOS MEDŽIAGŲ, ĮSKAITANT TEKSTĄ, GRAFIKĄ, KODĄ IR (ARBA) ARBA PROGRAMINĘ ĮRANGĄ. Galite spausdinti ir atsisiųsti medžiagos dalis iš skirtingų svetainės vietų tik savo nekomerciniam naudojimui, jei sutinkate nekeisti ir neištrinti jokių autorių teisių ar nuosavybės teisių pranešimų iš medžiagos.

 Jūs sutinkate suteikti „Animuokis“ neišimtinę, nemokamą, pasaulinę, nuolatinę licenciją su teise sublicencijuoti, dauginti, platinti, perduoti, kurti išvestinius kūrinius, viešai rodyti ir viešai atlikti bet kokią medžiagą ir kitą medžiagą. informaciją (be jokių apribojimų, jose esančių naujų ar patobulintų produktų ir paslaugų idėjų), kurią pateikiate bet kurioje viešoje svetainės vietoje (pvz., skelbimų lentose, forumuose ir naujienų grupėse) arba elektroniniu paštu „Animuokis“ visomis priemonėmis ir bet kuri dabar žinoma ar vėliau sukurta žiniasklaida. Jūs taip pat suteikiate „Animuokis “ teisę naudoti savo vardą kartu su pateikta medžiaga ir kita informacija, taip pat su visa su ja susijusia reklamine, rinkodaros ir reklamine medžiaga. Jūs sutinkate, kad negalėsite kreiptis į „Animuokis“ už įtariamą ar faktinį bet kokios nuosavybės teisės, susijusios su jūsų ryšiu su „Animuokis“, pažeidimą ar pasisavinimą.

PREKIŲ ŽENKLAI.

Leidiniai, produktai, turinys ar paslaugos, į kuriuos nurodoma čia ar svetainėje, yra išskirtiniai „Animuokis“ prekės ženklai ar paslaugų ženklai. Kiti svetainėje minimi produktų ir įmonių pavadinimai gali būti jų atitinkamų savininkų prekių ženklai.

SVETAINĖS NAUDOJIMAS

Suprantate, kad, išskyrus informaciją, produktai ar paslaugos, kurie aiškiai įvardijami kaip „Animuokis“ tiekiami, „Animuokis“ neveikia, nevaldo ir nepatvirtina jokios informacijos, produktų ar paslaugų internete. Išskyrus „Animuokis“ - identifikuotą informaciją, produktus ar paslaugas, visą informaciją, produktus ir paslaugas, siūlomus svetainėje ar internete, paprastai siūlo trečiosios šalys, kurios nėra susijusios su „Animuokis“. Jūs taip pat suprantate, kad „Animuokis“ negali ir negarantuoja bei negarantuoja, kad failai, kuriuos galima atsisiųsti iš Svetainės, nebus užkrėsti, virusai, kirminai, Trojos arkliai ar kiti kodai, kurie rodo užteršiančias ar žalingas savybes. Jūs esate atsakingas už pakankamų procedūrų ir kontrolinių punktų įgyvendinimą, kad būtų patenkinti jūsų konkretūs duomenų įvesties ir išvesties tikslumo reikalavimai, ir už Svetainėje esančių priemonių, skirtų prarastiems duomenims atstatyti, palaikymą.

 Jūs dar suprantate, kad gryna interneto prigimtis turi neredaguotas medžiagas, kai kurios iš jų yra seksualiai aiškios ar gali jums pakenkti. JŪSŲ PRIEIGA PRIE ŠIŲ MEDŽIAGŲ JUMS RIZIKA. MES NETURIME KONTROLĖS IR NESUTEIKIAME ATSAKOMYBĖS DĖL TOKIŲ MEDŽIAGŲ.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

„Animuokis“ visiškai nepateikia jokių kitų svetainių, kuriomis galite naudotis per šią svetainę arba kurios gali būti susijusios su šia svetaine. Kai lankotės ne „Animuokis“ svetainėje, supraskite, kad ji nepriklauso „Animuokis“ ir kad „Animuokis“ spalva nekontroliuoja tos svetainės turinio. Be to, nuoroda į „Animuokis “ svetainę nereiškia, kad „Animuokis“ pritaria ar prisiima atsakomybę už tokios svetainės turinį ar naudojimą.

ŽALOS ATLYGINIMAS

Jūs sutinkate atlyginti žalą „Animuokis“, jos pareigūnams, direktoriams, darbuotojams, agentams, licencijos išdavėjams, tiekėjams ir bet kokiems trečiosios šalies informacijos teikėjams, atlyginti ir saugoti nuo visų nuostolių, išlaidų, žalos ir išlaidų, įskaitant pagrįstus advokatų mokesčius. , atsirandančių dėl bet kokio šios Sutarties pažeidimo (įskaitant aplaidų ar neteisėtą elgesį), kurį atlikote jūs ar bet kuris kitas asmuo, besinaudojantis Paslauga.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ TEISĖS

2 dalies (Paslaugos naudojimas) ir 3 dalies (Žalos atlyginimas) nuostatos yra naudingos „Animuokis“ ir jos pareigūnams, direktoriams, darbuotojams, agentams, licencijos išdavėjams, tiekėjams ir bet kokiems trečiosios šalies informacijos teikėjams. Kiekvienas iš šių asmenų ar subjektų turi teisę reikalauti ir vykdyti tas nuostatas tiesiogiai prieš jus savo vardu.

„Animuokis“ gali bet kuriuo metu be įspėjimo perleisti savo teises ir pareigas pagal šią Sutartį bet kuriai šaliai.

 

PAPILDOMI APMOKESTINIMAI!

Atminkite, kad bet kokie galutinės iliustracijos pakeitimai, kurių neįtraukėte į "Portreto aprašymas", gali būti ir dažniausiai bus apmokestinti papildomai.